NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


tehotenstvo

Dobrý deň, môžu dojčiace ženy užívať woman ultra dofi plus?

Dobrý deň pani Janka,

WOMEN ULTRA DOFI-PLUS môžu úžívať dojčacia aj tehotné ženy ( po prvom trimestri).

Produkt obsahuje okrem probiotických kmeňov aj extrakt z kanadských brusníc veľkoplodých (36:1): 250 mg/1 cps vyrábaných patentovanou technológiou CranRich® štandardizované na obsah proantokyanidínov (PAC) v dennej dávke 36 mg. Extrakt ničí patogénne baktérie (Streptococcus a E. Coli) a v kombinácii s Lactobacillus fermentum a ostatnými baktériami efektívne pôsobia proti šíriacej sa infekcii. Produkt nakoľko obsahuje aj živé probiotické kmene je dobré uchovávať v chladničke. Pri cestovaní môže byť aj mimo chladničky nakoľko probiotické kultúry sú stabilizované aj na krátkodobé skladovanie dva mesiace mimo chladničky. Produkt je možné dostať v každej lekárni alebo aj objednať cez lekáreň v prípade, že lekáreň má momentálny výpadok.

Doporučujem dávkovanie v akútnom štádiu infekcie 3×1 kapsulu denne 10 dní následne prejsť na dávkovanie 2×1 kapsulu denne 7 dní. Po tomto terapeutickom dávkovaní doporučujem ešte aspoň 10 dní užívať  preventívnu dávku 1 kapsulu denne.

S pozdravom,

Pharmdr. Juraj Fecsu, MSc.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov