NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zdravie-zeny

Dobry den,

 

dlhe roky som mala mykozu, kvasinkove infekcie, kazdy mesiac som chodila ku gynekologovi, kym moja imunologicka neodporucala brat super dophilus. spolu s gynekologom (mycosist pol roka) sa nam podarilo zbavit candidu, a hlavne nemam ziadne palenie, svrbeni, co bol moj navacsi problem dlhe roky. Som si ista ze Supher Dophilus je VYBORNY PRODUKT!!!!

 

Moja otazka je: ako dlho to mozem pouzivat? Brala som cca 9 mesiacov, potom som dala pauzu 2 mesiace, ale imunologicka mi povedala ze nech to pokracujem dalej. dokedy mozem? aj 5 rokov?

Veľmi nás teší, že máte s našimi probiotikami dobrú skúsenosť a hlavne, že ste sa zbavili neustálych problémov! Probiotiká SUPER DOPHILUS určite môžete bezpečne užívať aj dlhodobo, avšak postačuje dávka 1 x denne 1 kapsula po jedle. Navyše spoločnosť MONSEA uviedla v júli na trh horúcu novinku, ktorou je test na odhalenie kvasinkovej infekcie v pohodlí domova, KANDIDA TEST. Ak by ste mali podozrenie, že opäť trpíte na kvasinkové ochorenie , viete sa sama doma otestovať na prítomnosť kvasinky ešte pred plným vypuknutím infekcie, včasne predísť komplikáciám a kontaktovať odborníka.Viac informácií nájdete na stránke www.kandidatest.sk .

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov