NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zive-bakterie

Dobry den,
pred 7-mesiacmi som zacala uzivat pripravok Colon Dophilus pre atrofiu klkov v tenkom creve z neznamej priciny. Po 7 mesiacoch biopsia ukazala, ze tenke crevo je uz v poriadku. Chcem sa opytat, ci mam pokracovat aj nadalej s Colon Dophilus, alebo by ste mi odporucili iny z pripravkov.

 

Ine problemy, ktore mam su: imunodeficit, zlaty stafylokok v nose, opakovane zapaly hrdla, problemy s travenim, nafukovanie, neznasanlivost niektorych potravin, pozit.protilatky na trichinella, prekonane CMV a EBV v minulosti, znacny nedostatok vit.D. Dakujem pekne za radu.S pozdravom G.

Pani Gabika!
Veľmi ma teší, že Vám prípravok Colon Dophilus pomohol. Osobne by som pokračovala v používaní tohoto prípravku nakoľko sa Vám osvedčil a trpíte aj na iné ťažkosti (alergia na potraviny, trávenie, rôzne zápaly a dismikróbia).

 

Pokračujte v preventívnom užívaní prípravku v dávke 1x denne 1 kapsula po jedle dlhodobo. Prebytočné baktérie sa vylučujú v stolici, takže predávkovanie Vám nehrozí. Telo má miesto len pre toľko baktérií, ktoré si v na čreve nájdu svoje miesto (receptory).

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov