NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


oslabena-imunita

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť. Aký produkt by ste mi prosím odporučili pri zníženej imunite a intolerancii na mliečnu bielkovinu. V poslednej dobe mávam aj opakovane e coli v pošve. Ďakujem Vám veľmi pekne za odpoveď.

Dobrý deň.

Vo vašom prípade by som odporučila probiotiká Woman Dophilus alebo probiotiká Dofi – plus akut. Mávate aj zápaly močových ciest?
V prípade, že áno, odporúčam Woman Dophilus. Probiotický komplex obsahuje Lactobacillus fermentum a extrakt z brusníc. Extrakt ničí patogénne baktérie (Streptococcus a E. Coli) v močovom trakte a v kombinácii s Lactobacillus fermentum a ostatnými baktériami efektívne pôsobia proti šíriacej sa infekcii.
V prípade, že infekcie močových ciest nemávate, tak skúste Dofi-plus akut. Obsiahnutý kmeň E. faecium totiž zabraňuje prichytávaniu E. coli na sliznice.
Oba prípravky ovplyvnením imunitného systému čreva môžu pomôcť aj k posilneniu imunitného systému a sú vhodné aj pri alergii na bielkoviny kravského mlieka.
Pekný deň prajem.

S pozdravom,

PharmDr. Katarína Pacigová

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov