NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zdravie-zeny

Ja uzivam uz dlhsie pravidelne probiotika, ale nezaznamenala som ziadne ich priaznive ucinky… uzivala som aj SUPER DOPHILUS. ja uz ozaj neviem co mam robit pre prevenciu…teraz naposledy mi boli zistene kvasinky. Tie mam uz pravdepodobne preliecene. Ale opat ocakavam svrbenie tak za tie 2 az 3 mesiace :(

Dôvodom prečo sa kvasinkové infekcie opakujú môže byť mnoho! Ale u Vás je pravdepodobne na príčine užívanie antikoncepcie, zvážili ste spolu s lekárom jej vysadenie alebo zmenu?

 

Potom sú tu takisto aj hygienické a dietetické opatrenia, ktoré každá žena, ktorá na kvasinkové infekcie pravdepodobne dodržiava. Ale pre prípad, že nie vymenujem aspoň zopár.

 

Patria medzi ne vyhýbať sa prílišnej konzumácii sladkých a pikantných jedál, hygienu ani nezanedbať, no ani nepreháňať, nenosiť tango nohavičky, nepoužívať tampóny.

 

Ak máte problémy dlhodobejšie a to aj po prípadnej zmene či vysadení antikoncepcie a napriek dodržiavaniu všetkých zásad „boja proti kvasinkovej infekcii“, je namieste navštíviť aj imunológa, pretože na príčine môže byť znížená imunita.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov