NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


alergia

Dobry den, chcem sa opytat, ci mi pomoze uzivanie probiotik na znizenie problemov s alergiou. Po porode mi zacali priznaky ako pri alergii /upchaty nos, nespavost, neskor kasel/ Alegrologicka mi predpisala na uzivanie levocetirizin, a ze neskor urobime testy. ale v prick teste mi nezistila konkretnu alergiu.

 

Ked som vsak ten liek prestala uzivat, citim sa zase zle. pripisala to precitlivelosti tela, predrazdenosti atd. a naozaj sa citim tak. Denne sa staram o dve deti do 3 rokov a je to narocne.

 

Potrebujem preklenut odbodie do septembra, ked mi starsie dieta nastupi do skolky a mne sa odlahci. Chcem sa opytat, ci mi probiotika v tomto problrmr pomozu, prip. ako mi viete poradit. dakujem velmi pekne za odpoved. emi

Dobrý deň, účinnejší produktom pri indikácii alergie je z nášho portfóla produkt Optimun sprej. Navyše ho môžete aplikovať sebe (vôli alergii) i dcérke (na posilnenie imuniy v kolektíve detí v škôlke). U probiotík efekt v tomto smere nastáva po oveľa dlhšom období užívania….

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov