NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zive-bakterie

Dobrý deň, chcem sa opýtať na môjho 3.ročného syna. Máme recidivujúce afty, každé 2 týždne, zistili nám vo výteroch candibu, tú sme preliečili mykomaxom, ale afty na´dalej máme. Myslíte, že tieto probiotika dolphius by nám pomohli? Pred 2rokmi sme ich užívali pri ATB liečbe a doteraz ich mám v chladničke, je možné ich ešte užívať,alebo radšej kúpiť nové? Ďakujem za odpoveď Danka

Milá Daniela, probiotiká Infants Dophilus (prášok) je potrebné do 2 mesiacov po otvorení spotrebovať. Preto neodporúčam ich užívanie po tom ako boli otvorené v chladničke. Na prevenciu vzniku áft (ako nežiadúci účinok po užívaní antibiotík) odporúčam ostať pri užívaní probiotík.

 

Ak však synček nie je opakovane liečený antibiotikami a afty vznikajú v dôsledku oslabenej imunity, odporúčam použiť náš nový produkt Monsea Kolostrum kapsulky. Ako jediné kolostrum a trhu obsahuje vysoký podiel PRP proteínov. PRP proteíny sú signálne molekuly, ktoré komunikujú s bunkai imunitného systému a učia ich správne na podnety reagovať. V čase infekcie sa imunitný systém vybudí k zvýšenej aktivite a v čase alergie sa tak napríklad jeho reakcie utlmia. Výborne a veľmi rýchlo pôsobí v tomto smere aj náš produkt Optimun sprej, ktorý však z dôvodu aplikácie (ako sprej) pre deti mladšie ako 6 rokov neschválili.

 

Sprej je bezpečný na použitie aj pre deti mladšie, ale je potrebné dávku aplikovať na lyžičku a dieťatu podať na lyžičke. Účinok spreja je už do 24 hodín v mnohých prípadoch, pretože oproti Monsea Kolostru obsahuje 3x viac PRP proteínov. Predávkovanie PRP proteínmi nie je možné.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov