NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


oslabena-imunita

Dobrý den.Mam 7 ročneho syna ktorý ma celoročnú chronickú bronchitídu.Je astmatik, alergik na roztoče, prach,plesen.Užíva denne 5mg monkasty večer+2x2vdychy seretide inhalator.Trápia ho časte nadchy a stažene dychanie.Nakolko nepoužíva žiaden výživový doplnok na imunitu, prosím poradte mi ako zvýšit-ochránit jeho imunitný system.Bolo mi odporučene výrobok MONSEA OPTIMUM.Dakujem Muchova

Dobrý deň pani Alexandra, som rada, že Vám náš produkt odporučili a jednoznačne by som Vám radila produkt vyskúšať. Musím však upozorniť, že pri alergických ochoreniach je nutné dlhodobejšie užívanie produktu.

 

Efekt je síce rýchly, nakoľko sa sprej vstrebáva cez ústnu sliznicu priamo do krvného obehu, no najrýchlejšie badateľný je pri akútnych ochoreniach – napr. chrípka. Skúste mu sprej podať 2 x denne v dávke 2 vstreky do čistej ústnej dutiny, najlepšie pod jazyk. 30 sekúnd by mal tekutinu v ústach podržať.

 

Aktívne látky sú prírodné, telu vlastné a učia telo regulovať reakcie imunitného systému. Musíte si uvedomiť, že sprej nespôsobí vyliečenie alergie či astmy, ale zmierni jej prejavy prípadne zníži počet záchvatov pri dlhodobom podávaní.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov