NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


oslabena-imunita

Dobrý deň, mám 17-roč.syna. Každú chvíľu má sopeľ je unavený i keď sa venuje športu, páchne mu z úst acetón, bojuje s akné. Má urobené rôzne vyšetrenia a všetko je v poriadku. Doktorka doporučila kúpiť niečo na imunitu. Môžete mi v tomto smere pomôcť. Ďakujem!

Dobrý deň Katarína. Nedokážem na diaľku určiť čo môže byť Vášmu synovi z vyššie popísaných symptómov sa môže jednať o rôzne ochorenia alebo len o obyčajnú únavu z vyčerpania spôsobenú aktívnym športom. Avšak mierne ma znepokojuje zápach z úst, ktorý je špecifický aj pre cukrovku. Čiže treba sa mimo iného zamerať aj na stanovenie obsahu krvi v cukru.

 

Na podporu imunity ako aj na celkovo únavu doporučujem užívať OPTIMUN sprej a to v dávke 2-krát denne 4 vstreky do úst pod jazyk a nechať pôsobiť 30 sekúnd. V prípade akútneho ochorenia dávku zvýšiť na dvojnásobok t.j. 2-krát denne 8 vstrekov. Prajem všetko dobré.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov