NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


travenie

Dobry den, chcem sa opytat, nakolko mi biopsiou tenkeho creva bola zistena mozna potravinova alergia, mozna celiakia typu Marsh IIIa a vyhladene klky, ktory z pripravkov dophilus by bol pre mna vhodny. Skusila som colon dophilus, no je pre mna prilis tazky, prilis ma z neho nafukuje.

 

Mam to nejak vydrzat a potrapit sa, alebo mam zacat najskor pripravkom Adults dophilus a az neskor prejst na Colon, alebo mozem si davky miesat? napr. 2 dni Adult dophilus 1 kasp a treti den Colon doph.1kaps? Ine lieky neuzivam, som len na bezlepkovej diete a jem dost malo, nakolko mam traviace problemy. Dakujem pekne vopred za odpoved a prajem prijemny den.

Pani Gabriela!
Ak ste pretým probiotiká neužívali, je možné, že v počiatku ich užívania budete trpieť na nafukovanie. Vaše telo si na ich prítomnosť v organizme musí zvyknúť – sú to predsalen živé mikroorganizmy. Malo by to byť len krátky čas (napríklad týždeň).Osobne si myslím, že prípravok Colon Dophilus je pre Vás najideálnejší. Vydržte v jeho užívaní aspoň ešte týždeň. Ak Vaše problémy neustúpia zakúpte si Adults Dophilus – obsahuje menej baktérií, ale má aj iné zloženie.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov