NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


19-09-2016 Jarmila Hricová

Optimun po extrakcii mandlí

oslabena-imunita

Dobrý deň,
obraciam sa na Vás s mojím zdravotným problémom, od apríla 2016 som trpela na opakované angíny, v auguste mi lekár odporúčal mandle vybrať, pretože už neplnili svoju funkciu a boli chronické. Ako 20 ročná som trpela na angíny, ale až do teraz(mám 56 rokov) som nemala vážne problémy, od roku 2014 som na Biologickej liečbe t.č. prerušená kvôli Reumatoidnej artrídide, Chcem sa Vás opýtať, ako by som si mala svoju imunitu posilniť, aby sa mi choroba nevracala späť, lebo 5 týždňov po vybratí krčných mandli, mi hrdlo zase opuchlo, zrejme je tam stále prítomná niejaká infekcia, ktorá v mojom tele asi pretrváva naďalej. Mala by som záujem si zvýšiť imunitu Vašimi produktami.
Za Vašu odpove´ˇd Vám vopred ďakujem, Hricová Jarmila, Košice

Dobrý deň pani Jarmila.

Odporučila by som Vám po extrakcii mandlí aplikovať si sprej Optimun a to v dávke 4-krát denne 2 vstreky pod jazyk a 2 vstreky na jazyk, nechať chvíľku (cca 30 sekúnd) pôsobiť a potom prehltnúť. Práve v tejto indikácii máme dobrú spätnú väzbu o efektivite nášho prípravku z ambulancií imunológov a pediatrov.

Sprej pôsobí aj na úrovni slizničnej lokálnej imunity, to znamená, že podporuje imunitný systém priamo v oblasti odstránených mandlí. Vyberte aspoň jedno balenie spreja a majte tento sprej poruke v prípade, že Vás začne opäť poškrabávať v hrdle. Takto môžete podporiť imunitný systém už priamo na sliznici a obmedziť tak vstup patogénov cez sliznicu a následný vznik infekcie. Každopádne ak už máte hrdlo opuchnuté, cítite bolesť a prípadne sa pridružia horúčky, nepodceňujte situáciu a vyhľadajte lekára.

Želám Vám nech sa Vám zdravotný stav čím skôr zlepší.

S pozdravom,

PharmDr. Katarína Pacigová

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov