NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


07-03-2017 Terézia

Optimun a gynekologické infekcie

oslabena-imunita

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať na produkt Optimun sprej.Moja 10 ročná dcéra ma dole rybí zápach. Udajne sa tento sprej Optimum môže striekať deťomM na pohlavne organy ako pomoc pri gyn. ťažkostiach. Mám ho doma a chcem sa poradiť či mi v tejto veci pomôže. po otvorení ma krátku spotrebu ja ho už mam otvorený cca 3 mesiace. Možem ho použiť dcére na ten rybí zápach zo spodu? ako často aplikovať ? Dakujem.

Dobrý deň.

Áno, sprej môžete použiť na túto indikáciu. Sprej má antiseptický efekt, pôsobí antibakteriálne, antiviroticky aj antimykoticky. Stimuláciou mechanizmov lokálneho imunitného systému, pomáha v mieste aplikácie vysporiadať sa s infekciou. Odporúčam 4xdenne aplikovať 2 streky a nechať obschnúť. Napriek tomu, že sprej máte otvorený 3 mesiace, pokiaľ niesú prítomné známky znečistenia, sprej môžete naďalej používať.

Dajte potom vedieť ako Vám sprej zaúčinkoval.

Prajem pekný deň.

S pozdravom,

PharmDr. Katarína Pacigová

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov