NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


alergia

Dobry deň .Chcel by som sa spytat …mam alergiu na pel travy a na seno….beriem Aeurus ,….ale vôbec mi to nepomáha ..ale stale mám upchaty nos a nemožem dobre dychat …chcel by som preist na Allerin nosovy spej ….ale nevim či pomožu preto sa pyta??

Pán Andrej, Allerhin nosový sprej pomáha lokálne na sliznici nosa. S Vašim problémom Vám pomôže, avšak pri komplexnej liečbe alergie je veľmi dôležité, aby ste protialergické lieky (antihistaminiká) užívali aj systémovo (podaním do úst – per os).

 

Ak Vám liek Aerius nezaberá, konzultujte výmenu lieku u svojho alergológa. Dôvodom je, že vstupu peľu do tela nezabránite celkom len len ak budete dýchať nosom, niečo prechádza do tela aj napríklad cez ústa. Preto je potrebné použiť ako nosný sprej, tak aj tablety s celkovým účinkom, aby ste dosiahli želaný efekt.

 

K liečbe môžete skúsiť pridať aj nás výživový doplnok Optimun sprej. Sprej obsahuje špeciálne PRP proteíny izolované z kolostra (prvé materské mlieko), ktré učia imunitný systém ako má správne telo chrániť. V čase infekcie ho nabudia k aktivite a v čase alergie jeho hyperreaktivitu tlmia. Sprej je prírodný a strieka sa do úst. Účinkuje v mnohých prípadoch už do 24 hodín, pretože vďaka unikátnej aplikačnej forme spreja do úst sa látky dostávajú do krného obehu hneď keď prejdú cez sliznicu úst. Varím, že kombináciou vhodných liekov a výživových doplnkov dosiahnete lepší efekt liečby.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov