NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


oslabena-imunita

Dobry den, trpim na astmu uz velmi dlhe roky, ta je ako tak stabilizovana, ale posledne dva roky som skoro kazdy druhy mesiac nachladnuta, nadcha je silna, zide mi to na dychacie cesty, niekedy mam teploty, niekedy nie.

 

Tie nachladnutia ma nicia, lebo som uplne vyradena z bezneho zivota 3-4 dni a este aj potom sa davam skoro 2 tyzdne do povodneho stavu. Beriem raz rocne Ribomunil, kupujem si vitaminy, ale nic sa nezlepsilo. Prosim o radu, co by mohlo zabrat? Dakujem.

Dobrý deň pani Majka, Ospravedlňujem sa za neskoršiu odpoveď. Aktuálnou novinkou v portfóliu spoločnosti Monsea je výnimočný produkt Optimun sprej, ktorý je určený práve na pomoc v čase akútnych ochorení (infekčných vírusových, či bakteriálnych, mykotických), ale pri menšom dávkovaní i na dlhodobú opravu nesprávneho fungovania imunitného systému. Sprej vanilkovej chuti sa strieka do čistnej ústnej dutiny, najlepšie pod jazyk a 30 sekúnd podrží v ústach. Účinné látky obchádzajú žalúdok a dostávajú sa tak okamžite do krvného riečiska. Jeho efekt je badateľný už do 24 hodín v niektorých prípadoch (v závislosti od toho či práve pociťujete akútne symptómy, vtedy efekt ľahšie badáte, lebo sa Vám uľaví, prevenciu pocítite až z dlhodobého hľadisla tým, že budete menej často chorá). Sprej obsahuje megadávku revolučných PRP proteínov, ktoré vysielajú signály bunkám imunitného systému ako majú správne fungovať. Sú izolované z bovinného kolostra a pre telo sú maximálne prirodzené. Sprej dostanete kúpiť v lekárni, keďže sa jedná o úplnú novinku, je možné, že budete musieť magistru požiadať o jeho ojednanie.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov