NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


testy

Ja mam neustaly problem len s palenim v posve vysledky boli dobre ale budem ich opakovat uz som zufala trva to mesiac pri sexe nemam ziadny problem ziadna bolest ani palenie nerozumiem tomu dakujem

Dodržiavate pitný režim?Nemôže sa stať, že máte príliš koncentrovaný moč, čo spôsobuje mierne pálenie v pošve?Ak sa k tomu pridá pitie dehydrujúcich nápojov, akým je i káva, problém môže byť na svete.

 

Nielen zápal, ale aj zmena pH môže vyvolať nepríjemné pocity v panvovej oblasti. Preto je dôležité používať prostriedky určené na hygienu v intímnej oblasti. Otázkou je i či nemáte alergickú reakciu na zložku pracieho prášku, aviváž, či parfémované vložky, či mydlo.

 

Na mieste je hygiena, treba však dávať pozor, aby nebola prehnaná. Častými preventími vaginálnymi výplachmi môžete skôr prispieť k vyplaveniu prospešných baktérií z pošvového prostredia ako si pomôcť.

 

Vaginálne prostredie nie je sterilné, naopak je osídlené vyše 50 druhmi mikroorganizmov, najmä (no nie výlučne) laktobacilov. Vyskúšali ste preventívne užívanie probiotík? Možno je vaším problémom dysmikróbia – narušené prirodzené mikrobiálna osídlenie vaginálneho prostredia z rôznych príčin. V takom prípade by pre Vás ideálnym riešením bolo vyskúšať prípravok SUPER DOPHILUS určený pri kvasinkových infekciách, ale aj iných gynekologických ťažkostiach.Viac informácií o produkte nájdete na stránke www.dophilus.sk.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov