NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


oslabena-imunita

Dobry večer.Dcera ma 6r.kôli narušeniu bunkovej imunity jej imunoal.dala imunor.Minulý rok zabral nebola chora ako tak ze nebralaatb.Ale toho roku ho berie od januara a vždy ochorie hlavne po jeho podaní.Dokt.mi otpručila Váš sprej optimum taj jej ho dávam,len neviem či robím dobre?Poradíte mi ako to riešiť to s tým imunorom? Toho roku už brala 6atb.Vždy jak jej ho dám do 3 dní mi ochorie.budem rada ak mi odpoviete Ďakujem za Váš názor.

Dobrý deň Martina, doktorka postupovala pri terapií správne. Imunor je lyofilizát z prasačích leukocytoch na podporu imunity, avšak pokiaľ nastávajú po podaní nečakané až nežiadúce účinky je veľmi vhodná voľba práve Optimun sprej keďže mechanizmus účinku je rovnaký ako Imunor ale zloženie je iné a v prvom rade sa pri Optimune spreji sa jedná o výťažok z kravského kolostra kde je vysoká pravdepodobnosť bez výskýtu nežiadúcich účinkov.

 

Princíp podpory imunity zostáva zachovaní aj pri užívaní Optimun sprej v porovnaní s Imunorom priam menej zaťaží organizmus oproti Imunoru ako aj aplikácia a dávkovanie je jednoduchšie. Optimun sprej je možné nanášať aj lokálne na pokožku pri prejavoch alergických reakcií, ekzémoch, drobných poraneniach („škábančeky“) .

 

PRajem veľa štastia určite budete s výsledkom Optimunu spreju spokojná keďže sa výsledok dostaví okamžite. Pri natoľko narušenej imunite doporučujem ešte podávať Jednu Kapsulu KOLOSTRA MONSEA denne kde sú taktiež obsiahnuté PRP proteíny , ktoré podporujú imunitný systém. V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktuje eventuálne ma kontaktuje prostredníctvom emailu: info@monsea.sk

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov