NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zive-bakterie

Pozdravujem Vás !

 

Chcela by som sa spýtať, či môže Dophilus Seniors užívať žena, ktorá berie L-Thyrixin na podporu činnosti funkcie štítnej žľazy.Okrem toho užíva lieky na vysoký tlak a na srdce.Jedná sa o 80 ročnú ženu.

Pani doktorka!

Probiotiká nevykazujú žiadnu hormonálnu aktivitu, preto neexistuje riziko interakcií ani pri užívaní L-Thyroxinu. Probiotiká optimalizujú vstrebávanie živín a minerálov, prostredníctvom zlepšenia ich vstrebávania črevom. Tento fakt ako aj fakt, že vedci skúmali, že pri rozvoji niektorých srdcových ochorení zohráva úlohu aj zápal a vplyv toxínov, ktorých vplyv probiotiká eliminujú, podporuje moje tvrdenie, že užívanie probiotík Senior Dophilus pre pani bude výhodou práve preto, že užíva lieky na srdce. Starší ľudia trpia na množstvo problémov súvisiacich s vekom a užívaním liekov. Práve preto je pre nich vhodné a výhodné probiotiká Senior Dophilus užívať. Boli totiž vytvorené práve pre nich.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov