NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


tehotenstvo

Chcela by som sa spýtať či môžem užívať Super Dophilus aj počas tehotenstva , ak ano ci pocas celeho, alebo len v druhom trimestri? Dakujem za odpoved

Probiotiká Super Dophilus sú určené aj na užívanie počas tehotenstva. Ich užívanie nie je obmedzené podľa toho, o ktorý trimester tehotenstva sa jedná. Ak dodržíte dávkovanie ako je uvedené na obale, nemáte sa čoho obávať. V prípade ak trpíte na kvasinkové ochorenia, je tento výber probiotika veľmi vhodný. Užívajú sa podľa závažnosti 1 až 2 krát denne vždy po jedle.

 

Balenie aj po odznení akútneho problému odporúčame doužívať a následne stačí ako prevenciu užívať probiotikum Adults Dophilus v dávke 1cps po jedle každý deň (v prípade, že máte záujem probiotiká užívať preventívne dlhodobo). Ušetrí Vám to navyše aj peniažky, pretože Adults Dophilus dodávame na trh v balení 60 cps, narozdiel od Super Dophilus (vyvinutý špeciálne na kvasinkové infekcie a gynekologické problémy), ktorý je balený po 30 cps. Oba zakúpite približne v rovnakej cenovej relácii.

 

Zaujímavým poznatkom je, že dlhodobé preventívne užívanie probiotík v tehotenstve znižuje u dieťatka riziko vzniku alergického ochorenia a vzniku atopickej dermatitídy. Medzi ďalšie výhody preventívneho užívania probiotík patrí zvýšenie obranyschopnosti organizmu, zlepšenie vstrebávania minerálov, vitamínov a celková úprava mikroflóry a trávenia. Ak však počas tehotenstva trpíte napr. na nafukovanie alebo zápchu, užívajte skôr Adults Dophilus.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov