NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


tehotenstvo

Dobry den nasla som vas po odporucani. Mam taky problem ze tento mesiac sme sa posnazili o babatko este neviem ci som ostala v druhom stave. Od vcera vecera mam svrbenie v posve a uvazujem si zakupit produkt super dophilus, nemoze to poskodit zaciatocnu graviditu? so svrbenim ma casto problem tak kazde 3mesiace vzdy to gyn. lieci daakymi cipkami alebo mastami nakolko mam casto bakteriu e-coli alebo mikozi … :(

Dobrý deň, som rada, že moje rady Vašim známym pomohli. Všetky probiotiká Dophilus sú vhodné aj pre citlivé skupiny ľudí, akými sú aj tehotné a dojčiace ženy, deti, starší ľudia, alebo diabetici, celiatici a alergici. Produkt Super Dophilus je podľa popisu Vašich zdravotným problémov pre Vás najvhodnejším riešením.

 

Používanieprobiotík v tehotenstve má priaznivý vplyv aj na bábätko. Deti matiek, ktoré počas tehotestva užívajú probiotiká majú menšie riziko vývoja alergických ochorení. Ak máte akútny problém užívajte probiotikum Super Dophilus v dávke 2-3 x denne 1 kapsulu s jedlom alebo po jedle. Zapite dostatočným množstvom vody.

 

Preventívne pokračujte v užívaní dlhodobo (minimálne 3 mesiace, môžete však aj dohodobo počas celého tehotenstva) v dávke 1 x denne 1 kapsula. Nezabudnite užívať probiotiká ku každým antibiotikám, predídete tak možným zdravotným komplikáciám (gynekologické zápaly, afty, hnačky z užívania antibiotík).

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov