NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


Dobrý večer.Čítala som si o probiotikách Dophilus a chcela by som s nimi začat,avšak neviem ktoré by som mala užívat pri mojom probléme.Mám veľký problém s vyprázdňovaním,užívam sirup a lieky,ale ako doplnok by som chcela skúsit probiotiká.Mávam časté problémy s nafukovaním/aj niekolkokrát za den/.Poradte mi prosím,ktoré by mi mohli pomoct.Potrebovala by som niečo silné,pretože mi nezaberajú už ani čípky,ani preháňadlá.Ďakujem.

Milá pani Monika! Podľa intenzity problémov Vám odporúčam probiotiká Colon Dophilus. Sú určené na intenzívne črevné problémy. Do ustúpenia problémov ich užívajte 2x denne 1 kapsulu vždy po jedle, následne po doužívaní balenia môžete preventívne pokračovať v užívaní probiotík rozlíšených podľa veku – či už Adults Dophilus alebo Seniors Dophilus v dávke 1 kapsulka 1 x denne. Dlhodobým užívaním zabránite návratu problémov. Výhodou probiotík je, že nie sú pre črevo návykové, bohužiaľ všetky preháňadlá sú (pri dlhodobom užívaní sa hovorí, že črevo tzv. zlenivie). Problémy s nafukovaním môžu súvisieť aj so stresom alebo stravovacími návykmi, každopádne aj v tomto prípade sú probiotiká dobrou voľbou.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov