NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zive-bakterie

Dobry den, chcem sa informovat,či može moj syn, ktory bude mat o mesiac 4 roky užívať children dophilus. Dávam mu to popri ATB liečbe a nasledne nejaky čas po nej. Ma 20 kg. Na obale so odporúča od 5 rokov.

Rozdelenie produktov na základe veku bolo konzultované s poprednými českými a kanadskými odborníkmi a je navrhnuté na základe prirodzenej skladby mikroflóry detí v rôznom veku. Ak štvorročnej dcérke dáte Children Dophilus určite jej neublížite, i keď Infants Dophilus by jej mikroflóru kopíroval ideálnejšie.

 

Ak máte obavy, že antibiotiká, ktoré užíva (možno i opakovane, keďže deti bývajú často choré), môžem Vám odporučiť koncentrovanejší prípravok Infants Dophilus Plus, ktorý slúži ako „probiotická bomba“ na naštartovanie imunity a ochranu čreva dieťaťa v prípade ak užíva silné lieky.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov