NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


tehotenstvo

Dobrý deň,som v 30. tyž. tehotenstva,asi od 20. tyž. mam nalez v pošve B-hemolitickeho streptokoka,bola som preliečená penicilinom 500 ale nalez sa opakoval,potom som mala predpísaný Dalacin v 2%, zatial nemám vysledokkontrolného výteru.Može Super dophilus pomocť pri liečbe alebo aj odstrániť nález streptokoka? Žiadne problémy teraz nemám.aké dávkovanie by ste mi odporučili?Ďakujem za odpoveď.

Pani Katka!
Super Dophilus je práve prípravok, ktorý by Vám mohol pomôcť streptokoka efektívne portlačiť. Užívajte ho do odstránenia komplikácií v dávke 2-3 kapsulky denne po jedle. Váš organizmus zúžitkuje z probiotických baktérií len to čo bude potrebovať, zvyšok sa vylúči v stolici.

 

Preventívna dávka na predchádzanie návratu komplikácií je 1 kapsula 1x denne – môže sa užívať aj dlhodobo. Probiotiká prospešne ovplyvňujú aj bábätko. Keď budete mať pozitívnu skúsenosť, nezabudnite prispieť v našej rubrike Vaše skúsenosti.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov