NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zdravie-zeny

Dobry den , chcela by som sa opytat:

dlhodobo trpim castymi zapalmi mocoveho mechura ( premnozene E.coli) a opakovane mavam aj mykozy, ake probiotika uzivat aby som sa zbavila oboch problemov. mam ich uzivat na striedacku, uzit balenie women dophilusu a potom balenie super dophilus ?

 

mometnale aktualnejsia otazka: mam opat premnozene E.coli a som v prvom trimestri tehotenstva, mam sa zameriat na terajsi problem a brat women dophilus a dufat ze mykoza ma na dlhsie obide?
Dakujem

Pani Zuzka!
Odporučila by som Vám produkt Super Dophilus z jednoduchého dôvodu. Baktérie v tomto produkte majú vynikajúci profil pôsobenia proti patogénnej baktérii E.coli ako aj významnú protikandidovú aktivitu.

 

Kým máte zdravotné problémy, respektíve zlé mikrobiologické výsledky, užívajte 2-3x denne 1 kapsulku vždy po jedle. Následne probiotiká užívajte ešte nejakú dobu preventívne 1x denne 1 kapsula po jedle.

 

Ak v tehotenstve užívate vitamínové prípravky, možno pre Vás bude zaujímavá informácia, že probiotiká zlepšujú vstrebávanie vitamínov a minerálov ovplyvnením črevného zdravia. Preto je vhodné ich užívať súčasne.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov