NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zive-bakterie

Dobry den, chcela by som sa poradit. Dcerka od narodenia mala riedke stolice pri plnom dojceni a dobrom prospievani. Uzivali sme Dophillus infans. Teraz ma 7 mesiacov a odkedy sme zaviedli prikrmy,trpime skor zapchou a v poslednych dnoch ma velmi tvrdu stolicu.

 

Mame uzivat dalej Dophillus,alebo mate iny pripravok na taketo problemy? Este som chcela,preco sa ani na krabicke ani priamo na probiotikach neuvadza doba pouzitelnosti od otvorenia? Dakujem za odpoved!

Dobrý deň pani Jana, doba použiteľnosti Infants Dophilus od otvorenia je 2 mesiace. Pri prechodde na náhradnú stravu je zápcha u detičiek častým javom. Strava sa zmení a trávenie sa na ňu musí prispôsobiť. Probiotiká môžu deťom pomôcť toto obdobie preklenúť rýchlejšie. V takom prípade odporúčam užívať Infants Dophilus až 3x denne celú odmerku až kým problém neustúpi a následne balenie doužívajte v dávke 1x denne 1 odmerku.

 

Alternatívou a probiotikom so zvýšenou koncentráciou baktérií pre deti je probiotikum Infants Dophilus Plus. Ak sa rozhodnete pre túto voľbu, dieťatku podávajte probiotikum 1-2 x denne po pol odmerky a násedne doužívajte 1x denne pol odmerky.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov