NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


travenie

Dobry den,
po prekonani zaludocnej virozy mavam problem so stolicou, obcas je redsia, a trochu ma „prezenie“. Nie je to casto, ale rada by som sa tohto nasledku po prekonani choroby zbavila. Vsimla som si, ze jogurty mi nerobia dobre, ale syry mi vobec nevadia.

 

Uzivala som probiotikum Probiofix 1 mesiac a trochu sa to zlepsilo, hoci niekedy sa este stane, ze mam redsiu stolicu. Zvazujem teraz vyskusat probiotikum Dophilus, len som si nie ista, ci mam na zaciatok pouzit Colon alebo Adults. Bola som pre istotu aj u vseobecnej lekarky po prepuknuti virozy, odber krvi aj vzorka stolice na helicobaktera boli v uplnom poriadku. Mozete mi prosim poradit, ktore probiotikum Dophilus je pre mna najlepsie Dakujem.

Pani Iva!
Pokiaľ by sa jednalo o akútny problém ako na začiatku Vášho problému, zvážila by som nasadenie koncentrovanejšieho prípravku Colon Dophilus. Ako sama uvádzate, problémy už nie sú také intenzívne (sú teda na ústupe), preto Vám isto postačí prípravok Adults Dophilus v dávke 1 až 2 kapsulky denne po jedle.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov