NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zive-bakterie

Mám 3,5 ročného synčeka ktorý má leukémiu mal problémy s hnačkami tak sme začali brať infants dolphilus plus.Hnačky už ustúpili.Chcela by som sa opýtať keď chcem pokračovať s probiotikami či su lepšie infants dolphilus alebo infants dolphilus plus.Ktoré sú pre neho vhodnejšie.Dávam mu to aj kvôli imunite.

Vážená pani Roziaková!
V prvom rade som veľmi rada, že naše probiotiká Vášmu synčekovi pomohli aspoň v zmysle redukcie nežiadúcich účinkov chemoterapie. To je našim posolstvom a sme vždy radi, keď sa podelíte s dobrou skúsenosťou. Probiotiká Infants Dophilus Plus sú vysoko účinné a odporúčame ich najmä ak je črevo poškodené a rovnováha v ňom silne narušená ako je tomu aj v prípade chemoterapie alebo rádioterapie.

 

Pokiaľ Váš synček ešte podstupuje chemoterapiu alebo rádioterapiu, potrebuje vyššiu dávku probiotík (čo som nedávno konzultovala s jedným z renomovaných onkológov). V takomto prípade by som teda odporučila pokračovať v užívaní Infants Dophilus Plus v dávke akú ste zvolili. Ak však v terapii už nepokračuje, úplne postačí ak budete jeho imunitný systém stimulovať podávaním probiotika Infants Dophilus a to v jeho veku prislúchajúcej dávke 1 krát denne.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov