NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zive-bakterie

Dobry den, pisete ze Super dophilus brat najlepsie 4 hod. odstupe od atb. Ak beriem Atb kazdych 12 hodin mozem zobrat napr. NARAZ 2 tablety probiotik medzi ATB? Dakujem

Dobrý deň Silvia, nemá význam brať probiotiká v dve tablety naraz keďže množstvo baktérií by bolo natoľko vysoké, že by ho Vaše telo vylúčilo a aj tak by ste reálne spotrebovali rep využili len jednu tabletu resp. kapsulu.

 

Niektoré antibiotiká sa môžu súčastne užívať s probiotikami, na našej web stránke nájdete :https://www.monsea.sk/probiotika-adults-dophilus na pravej strane odkaz pod názvom „aké antibiotiká užívate“ tam zadáte názov liekov a odpoveď sa Vám okamžite ukáže.

 

V prípade odstupu 4 hodín treba naozaj dodržiavať 3 až 4 hodiny po každom antibiotiku aby probiotika boli uchránené pred samotným antibiotikum.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov