NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


24-01-2017 Michaela

Infants Dophilus

zdravy-zivotny-styl

Dobry den, moja 9 mesacna dcerka mala zapal oblicky a po troch mesiacoch mala zapal mocovych ciest. Chcela by som jej davat nejake probiotika na zvysenie imunity. Mohli by nam pomoct probiotika Infants Dophilus Plus? Ako dlho mozeme tieto probiotika uzivat a v akych davkach? Dakujem za odpoved.

Dobrý deň.

Infants Dophilus Plus by boli vhodné práve počas zápalov, ktoré vaša dcérka prekonala. Obsahujú totiž zvýšenú koncentráciu prospešných baktérií, vhodnú práve pri takýchto ochoreniach. Pokiaľ Vaša dcérka už ochorenia prekonala a chcete jej preventívne podávať probiotiká na posilnenie imunity, postačí dávať Infants Dophilus, ktorý je dostupný vo väčšom balení. Dávkovanie pre 9-mesačné dieťa je 1xdenne 1g prášku.  Prípravok môžete užívať dlhodobo, odporúčam aspoň 2-3 mesiace. Jedno balenie Infants Dophilus v dávke pre Vašu malú Vám vydrží cca 2 mesiace.

Prajem pekný deň.

S pozdravom,

PharmDr. Katarína Pacigová

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov