NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


oslabena-imunita

Dobrý deň, aký je „ideálny“ spôsob (dĺžka a intervaly) užívania? Mám problém s trojklanným nervom. Neurologička sa domnieva, že to môže byť dôsledkom oslabenej imunity. Užívala som isoprinosin na podporu imunity (mesiac – pauza – mesiac). Ako ideálne dávkovať Optimun?

Dobrý deň pani Monika, nie je vylúčené, že Vám sprej môže pomôcť aj v takejto indikácii, ak sú Vaše problémy spojené s imunitou. Štúdie na túto diagnózu však neboli robené, preto sa s Vami neviem podeliť o skúsenosti užívateľov. Odporúčm Vám užívanie v dávke 4x denne 4 vstreky až do vymiznutia problémov. Preventívne postačuje polovičná dávka 4x denne 2 vstreky. Sprej môžete užívať aj dlhodobo. PRP proteíny sa v tele nezhromažďujú. Keď skončí ich životnosť a splnia svoju úlohu, sú v tele zmetabolizované.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov