NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zdravie-zeny

Dobry den, 4 rocna dcerka trpi uz cca 4 mesiace svrbenim posvy. Stery opakovane ukazuju bakterie enterococcus a ecoli. Dostala rozne antibioticke masti bez efektu. Co by ste nam odporucali? Dakujem

Dobrý deň,

Na  problém Vašej dcérky doporučujem probiotikum WOMEN ULTRA DOFI-PLUS, ktorý  je špeciálne určené pre ženy (ale aj mužov), ktoré (ktorí) trpia častými infekciami močových ciest a hlavne keď to spôsobuje Escherichia coli. Obsahuje extrakt z kanadských brusníc veľkoplodých (36:1): 250 mg/1 cps vyrábaných patentovanou technológiou CranRich®, obsah proantokyanidínov (PAC) štandardizované na obsah proantokyanidínov (PAC) v dennej dávke 36 mg.  Extrakt ničí patogénne baktérie (Streptococcus a E. Coli) v močovom trakte a v kombinácii s Lactobacillus fermentum a ostatnými baktériami  tento produkt efektívne pôsobí proti  infekcii aj v pošve.   Tento produkt je vlastne urologikum  kde kombinácia extraktu s kanadských brusníc s probiotickými kmeňmi posilňuje sa účinok produktu. Živé bakteriálne probiotické kmene v tomto produkte sú ľudského pôvodu teda sa nachádzajú aj prirodzene v ľudskom tele. Dávkovanie doporučujem 1x denne jednu kapsulu.

Produkt nakoľko obsahuje aj živé probiotické kmene je dobré uchovávať  v chladničke. Pri cestovaní môže byť aj mimo chladničky nakoľko probiotické kultúry sú stabilizované aj na krátkodobé skladovanie dva mesiace mimo chladničky pri obyčajnej izbovej teplote. Produkt je možné dostať v každej lekárni alebo aj objednať cez lekáreň v prípade, že lekáreň má momentálny výpadok.

Pre dosiahnutie lepšieho výsledku liečby doporučujem ešte lokálne použiť OPTIMUN sprej, ktorý obsahuje nizkomolekulárne  peptidy bohaté na prolín. Podporuje slizničnú imunity aj v intimnej oblasti. Má antibakteriálny a antiseptický účinok. Pediatri majú pozitívnu skúsenosť s používaním spreja práve aj v intímnej oblasti malých dievčatiek. Dávkovanie doporučujem 3x denne dva plné vstreky lokálne na intímnu oblasť.

V minulosti sme zverejnili aj článok k tomu problému, ktorý nájdete na tomto linku:

https://tlacovespravy.sme.sk/c/20596753/gynekologicke-problemy-sa-tykaju-aj-dievcat-medzi-3-az-9-rokom.html 

S pozdravom,

PharmDr. Juraj Fecsu, MSc.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov