NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


25-09-2012 Michaela

Dávkovanie kolostra u dospelých

oslabena-imunita

Dobrý deň. Objednala som si Monsea Colostrum po Vašich odpovediach na moje otázky. Napísali ste mi, že pri dlhodobej prevencii postačuje podávať 1 kapsulu denne a tak mi balenie vystačí na 30 dní. V dávkovaní je však uvedené, že dospelí by mali užívať 2kapsuly 2xdenne. Čiže štyri denne. Chcem sa Vás teda ešte spýtať či postačuje jedna ako ste mi napísali. Veľmi pekne Vám vopred ďakujem za odpoveď.

Pani Michaela, dávkovanie na etikete je zjednodušené aj tak, aby sa jednoducho stanovila odporúčaná polovičná dávka pre deti. Preventívny účinok však pocítite aj ak užijete 1 cps denne minimálne po dobu 3 mesiacov. Príkladom účinku je moja mama. Užíva Monsea Kolostrum v dávke 1cps denne od jeho uvedenia na trh a od Apríla nemala herpesové ochorenie, hoci predtým trpela na herpesy takmer každý mesiac.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov