NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zive-bakterie

Uzivam infant dophilus per synceka asi do 5ho tyzdna do narodenia. Uzivala som asi 2 orderly denne rozdelene do kazdej flasky mlieka.teraz uz asi tyzden ma tazkosti s kaknim? Je mozne, ze som mu dala Viac nez som mala( takto odporucila pani v lekarni)

Dobrý deň Lara, Nie je mi úplne jasé či užívate Vy Infant dophilus a následne syna kojíte alebo či Priamo podávate Infant dophilus synčekovi. Tak isto mi chýba informacia kolko má momentálne Váš syn mesiacov. 2 celé odmerky denne pre dieťa do 2 rokov je veľa. Doporučujem pre dieťa do 6 mesiacov POLOVICU ODMERKY denne a pre dieťa od 6 mesiacov do 2 rokov jednu celú odmerku DENNE.

 

Dávku podávajte naraz nerozdeľujte ich do dvoch denných dávok. Pokiaľ by ste mali nejaké nejasnosti ohľadom dávkovania neváhajte a napíšte nám správu do poradne radi Vám odpovieme.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov