NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


testy

Dobry den,drzim bzl dietu 1 rok. Moja 9 rocna dcera 2 roky.Jeme to iste,len to co ja navarim.Dcera nema ziadne bolesti pricom ja za rok diety som mala 2 krat.Zijeme v Rakusku.Tu nerobia preventivne krvne testy,ze ako pacient napreduje v diete a ci je vsetko v poriadku.Kedze mam bolesti nieco nie je v poriadku.Da sa to zistit tymto domacim testom?Velmi pekne dakujem za odpoved.

Pani Bansky! Je možné, že Vaše telo nereaguje na bezlepkovú diétu, alebo ste zjedla niečo mimo domova a nemusíte vedieť, že to obsahovalo stopy lepku. V takom prípade hovoríme o neúmyselnom porušení bezlepkovej diéty. .Je tiež možné, že Vášmu telo troška „trvá“, kým sa stav čreva zlepší (symptómy môžu ustúpiť celkom až po roku a pol, dvoch rokoch u dospelých ľudí, u detí symptómy zvyčajne ustupujú rýchlejšie).

 

Ak Vaše črevo stále produkuje protilátky proti tkanivovej tranglutamináze, test Vám to iste potvrdí. Aj samotný odborníci ho považujú za výbornú alternatívu preventívnych testov.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov