NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


testy

Dobrý deň, mám s týmto problémi už desať rokov a moj „úžasný“ gynekológ mi povedal,že mám smolu, že som to percento žien, ktoré sa z toho vyliečiť nedajú a ak chcem,tak mi to dookola môže predpisovať ale nepomôže mi to. Používam výhradne 100%bavlnu, plavárni sa vyhýbam,no stále sa toho neviem zbaviť. Vyskúšala som hádam všetko,ale jeden deň je dobré a potom sa to všetko vráti

Odporúčala by som Vám kontaktovať imunológa. Ženy s opakovanými a kandidózami majú často zníženú imunitu. Terapiu je teda možno nutné zvoliť kombinovanú.

 

Spomínate, že faktorom vyvolávajúcim kvasinkové infekcie sa vyhýbate. Skúšali ste užívať probiotiká?Alebo extrakt z grépových semienok ako podpornú terapiu?

 

Užívanie probiotík v kombinácii s tradičnou antimykotickou liečbou zvyšuje úspešnosť liečby. Probiotikami vyvinutými špeciálne na časté kvasinkové infekcie sú Super Dophilus. Možno ich užívať preventívne i dlhodobo a aj súčasne s terapiou.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov