NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


02-02-2014 Terézia

Choroby v kolektíve

zive-bakterie

Dobrý deň, poradili by ste mi ako von z kolotoča chorôb. Akonáhle je môj syn v škole ochorie, nádcha, kašel. Týždeň sa liečime doma a po návrate do školy opäť ochorie. Ja si neviem rady, mám pocit, že ochvíľu ochoriem z toho ja!

Dobrý deň p. Terézia, v priestoroch školy kde sa zdržujú deti sa nachádza množstvo baktérií a vírusov, ktoré ľahko napadnú organizmus dieťaťa. Ak ochorie jedno dieťa, spustí sa lavína a choré sú zrazu všetky deti. Jedno dieťa sa prelieči ale po návrate sa vráti do kolektívu chorľavých detí a choroba je opäť späť. To je bežná realita. Nezúfajte. Organizmus dieťaťa sa neustále vyvíja a buduje si tak obranyschopnosti voči baktériám a vírusom a tým si buduje svoju imunitu. Aby telíčko zvládlo túto námahu očosi lepšie môžete podporiť liečbu probiotikami Children Dophilus, pravidelne 3 mesiace 1 kapsulu denne po jedle. Držíme palce.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov