NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


oslabena-imunita

Dobrý deň,
moja dcéra každý mesiac má horúčku 38,5 a bolesť v krku a hlavy.
Chcela som sa opýtať čo by jej pomohlo, aby nebola každý mesiac chorá
a nemusela brať antibiotiká.
ďakujem

Dobrý deň, Katarína,

Vaša dcéra má pravdepodobne oslabenú imunitu ak má každomesačne opakované infekty.

Najdôležitejšia je samozrejme prevencia, pokúste sa zvýšiť príjem vitamínov C a D v jej strave a zabezpečiť dostatok pohybu na čerstvom vzduchu. Teraz máme chrípkovú sezónu a ochorenia na nás číhajú z každej strany.

Popri vyváženej strave by som Vám odporučila pre dcéru na celoročnú podporu imunity doplnok výživy Optimun.

Obsahuje patentované PRP proteíny (výťažok z kolostra). Je to prípravok modulujúci imunitu v zmysle, že pri bakteriálnych či vírusových infekciách povzbudzujú imunitu a pri nadmernej aktivite imunitného systému pri alergiách ho naopak tlmia. Veľkou výhodou je rýchly nástup účinku už po 24 hodinách. Odporúčané dávkovanie u detí od 3 rokov je preventívne 2 x denne 2 vstreky do ústnej dutiny a pri akútnych ochoreniach 4 x denne 2 vstreky do úst. Neaplikovať po 18tej hodine, v dôsledku povzbudenia imunitného systému by mohla mať dcéra obtiaže so zaspávaním.

Prajem pevné zdravie.

S pozdravom

Kertészová

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov