NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zive-bakterie

Dobrý deň, som liečená na opakovanú vaginálnu mykózu. Mám brať aj probiotiká. V lekárni mi poradili Dophilus women. Ale na Vašej stránke som sa dočítala o Super dophilus. Majú nejaký účinok proti mykózam aj prvé spomínané probiotiká? Lebo tie už mám zakúpené. Mávam aj časté zápaly močových ciest a tie probiotiká mi ostali z posledného liečenia a užívam ich ďalej. Alebo odporúčate radšej tie Super?

Dobrý deň Veronika, SUPER dophilus su primárne určené ženám, ktoré trpia častými vaginálnymi mykózami, čiže v akútnom prípade v čase ochorenia doporučujem užívať 2krát denne jednu kapsulu. WOMEN sú hlavne na liečbu zápalu močových ciest. Samozrejme, že vedia ovplyvniť aj vaginálnu mikroflóru ale v menšej sile ako SUPER. Avšak pre niektoré ženy je táto sila postačujúca. Preto doužívajte probiotika čo už máte zakúpené a v budúcnosti pri mykózach zvoľte radšej SUPER dophilus.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov