NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zdravie-zeny

Mam 2,5-rocnu dcerku casto ma problem s castym mocenim a s bolestami pri močeni mava aj v moci zaplavu bakterie e-coli mohla by som jej podavat vas produkt women dophilus? alebo je iny produkt vhodny pre deti s urolog.problemai?

Vážená pani Novodomcová!
Women Dophilus by som vo všeobecnosti odporučila deťom, ktoré už dovŕšili 3 roky. Namieste by bolo sa poradiť s lekárom maličkej. Myslím si, že ak by ste dievčatku podávali WOMEN DOPHILUS v dávke 1 kapsula 1x denne, určite by ste jej tým neublížili, práve naopak, ale nie je to štandardné. Probiotiká sa užívajú s jedlom alebo po jedle. Ak sa u maličkej jedná o zdravotné problémy spojené s premnožením E.coli, mohlo by jej zatiaľ pomôcť preventívne užívanie bežných probiotík rešpektujúcich vek a zloženie mikroflóry Vašej dcérky, probiotík Infants Dophilus.

 

Napriek tomu chcem upozorniť a zdôrazniť, že urologické problémy u takýchto maličkých detí môžu byť príznakom vážnej zrdavotnej komplikácie a preto je konzultácia s lekárom a prípadná liečba nutná. Probiotiká Dophilus sú vhodnou podporou pri liečbe ako aj vhodnou prevenciou pred opakovaním zdravotných problémov. Jednoznačne nenahrádzajú liečbu závažných zdravotných stavov.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov