NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


zive-bakterie

Dobrý deň, prosím Vás, chcela by som sa ešte vrátiť k diskutovanej „káve“. Pri zmieňovanom odstupe medzi užitím probiotík a kávy, je na mysli odstup cca.1 hodinu, alebo 4 hodiny…keby ste mohli aspoň približne poradiť aký odstup je postačujúci. Zároveň by som Vás chcela poprosiť o radu, či je lepšie užívať Vaše probiotiká po raňajkách alebo po večeri. Ďakujem veľmi pekne vopred za Váš čas a ochotu.

Dobrý deň, pri káve postačuje odstup pol hodinku až 1 hodinu po užití probiotík. Probiotiká môžete užívať kedykoľvek počas dňa. Z hľadiska účinku v tom nie je rozdiel, či si kapsulku dáte večer alebo ráno. V prípade, že však trpíte akútnym problémom a dávkujete si probiotiká 2-3 x denne, odporúča sa dávky rozdeliť v odstupoch od seba. Napríklad ráno a večer, resp ráno, naobed, večer.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov