NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


testy

Uz vyse roka trpim opakujucimi kvasinkami(palenie,svrbenie,bolesti pri styku). partner bol tiez prelieceny 2tbl. Mycomaxu a lokalne Candibene krem, kvoli fliacikom na zaludi. gynekologicka povedala ze ak sa to nezlepsi ma ist na kozne???tak sme po mesiaci a pol kupili znovu 2 tbl. mycomaxu ale z fliacikov sa stali drobne pupaciky,prosim poradte nam co mame robit!ma ist na to kozne ako povedala lekarka? nemal by ist na urologiu???

 

navyse sa pokusame o babo a bez prezervativu to uz ani nejde :( mam silne palenie po styku.uz ma to trapi nielen kvoli sebe ale aj kvoli nemu,som bezradna,poradte nam! dakujem !

Jednoznačne by som odporúčala návštevu urológa. V prípade, že sa jedná o opakované problémy, tak aj návštevu imunológa. Bola Vám kvasinka kultivačne potvrdená?Ak nie, treba si vyžiadať kultivačné vyšetrenie na potvrdenie pôvodcu infekcie. Existuje totiž aj možnosť, že infekcia môže byť iného pôvodu a preto na ňu lieky nezabrali.

 

Každopádne by som sa otehotnieť nepokúšala, kým nebudete obaja adekvátne preliečení. Liečbu tehotnej ženy je totiž nutné z lekárskeho hľadiska dobre zvážiť.

 

Kontaktujte lekára čo najskôr. Vášho partnera Vám síce môže byť ľúto, faktom ale je, že stykom sa infekcia môže preniesť na partnera. Problémov sa tak nezbavíte a zbytočne budete frustrovaní z opakovaných zdravotných problémov. Treba to riešiť včas, aby ste predišli možným zdravotným komplikáciám.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov