NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


alergia

Dobry den, mám strašny problem s alergiou trápi ma to už 3 tyždne ..beriem od doktora už 1 rok Aeurius ,Alergodil do nosa ..ale nič nepomaha ..citím stale plny nos ..nevedeli by ste my poradit ..niake učine lieky (Antihistaminika ) ….+ niečo do nosa ?…Dakujem.

Dobrý deň, na aplikáciu do nosa skúste prírodný sprej Allerhin, ktorý slúži na uvoľnenie nosa pri alergickej rinitíde a pri dlhodobom použití zabraňuje vstupu alergénov do tela.

 

To ktorý liek Vám zaberie, je dosť individuálne, preto sa vyskúšajte poradiť so svojím alergológom o zmene antihistaminickej liečby. Niekomu zaberie Aerius, niekomu Fenistil….

 

Na prírodnej báze môžete skúsiť Optimun sprej, ktorý je izolovaný z Kolostra (prvého materského mlieka), Optimun obsahuje iba PRP proteíny, špeciálne signálne molekuly, ktoré učia imunitný systém správne fungovať – ako v čase alergie, tak v čase infekcie. Dlhodobým užívaním dosiahnete výborné výsledky – či už v užívaní ako doplnkovej liečby k antihistaminiku, ako aj samostatne.

 

V prípade, že kocentrovaný Optimun sprej nezaberá (mimochodom podáva sa do úst, ale môže sa aplikovať aj lokálne na ekzémy), je potrebné efekt posilniť o Monsea Kolostrum 2x denne a čoskoro dosiahnete zlepšenie.

 

Alernatív je veľa a účinok môže byť sľubný, ale ľudia sú individuálny, ak Vám však súčasná liečba nezaberá je potrebné skúsiť zmenu. Nijaké riešenie však neplatí pre 100% ľudí, na to Vás musím upozorniť. Dávam Vám do povedomia to čo zo skúsenosti poznám a zabralo mnohým.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov