NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


oslabena-imunita

Dobrý deň, ochorenia s močovymi cestami ma sprevádzajú už od 15 rokov ( teraz mam 23), tieto probiotika uživam prvý krát, mohla by som ich používať aj po preliečení zápalu, a ako dlho ich môžem užívať.

 

Ešte by som vás poprosila o radu, čo robiť aby sa mi zápal neopakoval, pretože ho mávam pomaly každý mesiac a už naozaj neviem čo robiť. Užívala som aj lieky na zlepšenie imunity ktoré ale pomohli iba na nejake obdobie a po čase sa problemy vrátili. Prosím o radu. Dakujem

Milá pani Gabriela, Je množstvo chorôb, ktorými ženy trpia častejšie ako muži, napríklad osteoporózou či samovoľným unikaním moču. Je to tak aj v prípade infekcie močových ciest, pretože ženy majú kratšiu močovú múru ako muži.

 

„Častejším výskytom trpia mladé ženy v období sexuálnej aktivity, počas tehotenstva a pôrodu v dôsledku zvýšeného zaťaženia svalov panvového dna. Medzi preventívne opatrenia pre opakovaný vznik infekcie patria: -teplo sa obliekať -nesadať si na verejnú toaletu -piť dostatočné množstvo tekutín -po sexuálnej aktivite ísť na malú potrebu Užívanie probiotík s obsahom brusníc a výnimočnou antibakteriálnou aktivitou Vám môže pomôcť problémy prekonať. Z nášho sortimentu Vám odporúčam produkt Women Dophilus, ktorý je na Vaše ťažkosti priamo vyvinutý. Zároveň by som však pracovala na podpore imunity, ktrú zrejme máte oslabenú, keďže sa Vám infekcie neustále vracajú.

 

Optimun sprej je prírodný produkt s obsahomm PRP proteínov, izolovaných z kolostra.Tieto drobné molekuly usmernia bunky Vášho imunitného systému, aby správne fungovali v čase zdravotných problémov. Optimun sprej je vhodný najmä počas zdravotných ťažkostí, jeho účinok pocítite už do 24 hodín, ako prevencia v tomto smere slúžia kapsuly Monsea Kolostra.Užívanie probiotík Vám následne pomôže vytvoriť si prospešné osídlenie sliznice, ktré vytesní patogénne baktérie a neumožní im rozmnožiť sa. Brusnice v probiotikách Women Dophilus zabraňujú uchyteniu škodlivých baktérií v močových cestách. Probiotiká i Kolostrum môžete užívať dlhodobo (časovo neobmedzene), v tele sa nehromadia a nespôsobujú tak nežiadúce účinky.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov