NÁKUPNÝ KOŠÍK0

Témy

Spýtajte sa odborníka


travenie

Máme 2-mesačnú dcérku a dávame jej mlieko Beba,ale má zápchu.Nevie sa vykakať.Neradi by sme menili mlieko.Kúpila som INFANTS DOPHILUS,ako mi poradili v lekárni.Pomůže jej to:Za skorú odpoved dakujem

Predpokladám, že dievčatko nekojíte z dôvodu, pretože nemáte mliečko. U takto malého dieťatka by bolo ideálne, aby ste ju ešte pár mesiacov kojili. Keď to však nejde, je nutné prejsť na prikrmovanie náhradným mliečkom. Na tento prechod niektoré detičky reagujú tým, že majú zápchu.

 

Netreba hneď striedať mliečko (aj keď z praxe z lekárne viem, že mamičku trápenie dieťatka trápi a chce mu čo najskôr uľaviť). Dieťatku trvá aj pár týždňov, kým si zvykne. Probiotiká INFANTS DOPHILUS sú v tomto prípade určite dobrým a prirodzeným riešením, navyše podporujú zdravý vývoj imunitného systému dieťatka. Nezabudnite ich skladovať v chladničke!

 

Napriek súčasným odporúčaniam lekárov, by som taktiež zvážila doplnenie stravy tekutinami ak dieťatko trpí na zápchu – sú predsa aj čajíky vhodné pre deti od narodenia.

Na našej webovej stránke používame rôzne súbory cookies za účelom zabezpečenia jej ľahšieho používania a vyhodnocovania. Viac o používaných súboroch cookies a možnostiach ich deaktivácie sa dozviete v našej Ochrane osobných údajov