Témy

Spýtajte sa odborníka


oslabena-imunita

Dakujem za Vasu odpoved, sprejik uz mame doma :-) Chcela by som sa este opytat na dovod podavania malym detom na lyzickue, v com je rozdiel oproti vstreknutiu do ust a preco sa neodporuca podavat vecer, resp. pred spanim. Neviem sa k tymto vysvetleniam dopatrat. Velmi pekne dakujem. Mirka

Dobrý deň Mirka, veľmi pekne Vám ďakujem za prejavenú dôveru a spätnú reakciu – naozaj potešila:-). Dôvod podávania malým deťom na lyžičke je len z bezpečnostného hľadiska aby náhodou po aplikácií spreju priamo do úst nevdýchlo dieťa sprej. pokiaľ však je dieťa natoľko mentálne vyspelé je možne mu podávať sprej priamo do úst (napr mojej 5 ročnej dcére sprej priamo striekam do úst).

 

Pred spaním nie je vhodné podávať sprej keďže „štartuje“ imunitný systém môže spôsobiť „nabudenie“ organizmu a tým pádom človek sa nebude cítiť ospalo. V prípade akýchkoľvek otázok či už ohľadom Optimunu spreju alebo iného prípravku či lieku prosím kľudne ma rovno kontaktuje na môj mail : lagin@monsea.sk Takisto Vám doporučujem sledovať našu facebookovú stránku kde budú pribiehať rôzne súťaže ako aj súťaž o OPTIMUN sprej.