Témy

Spýtajte sa odborníka


zdravie-zeny

Mam 2,5-rocnu dcerku casto ma problem s castym mocenim a s bolestami pri močeni mava aj v moci zaplavu bakterie e-coli mohla by som jej podavat vas produkt women dophilus? alebo je iny produkt vhodny pre deti s urolog.problemai?

Vážená pani Novodomcová!
Women Dophilus by som vo všeobecnosti odporučila deťom, ktoré už dovŕšili 3 roky. Namieste by bolo sa poradiť s lekárom maličkej. Myslím si, že ak by ste dievčatku podávali WOMEN DOPHILUS v dávke 1 kapsula 1x denne, určite by ste jej tým neublížili, práve naopak, ale nie je to štandardné. Probiotiká sa užívajú s jedlom alebo po jedle. Ak sa u maličkej jedná o zdravotné problémy spojené s premnožením E.coli, mohlo by jej zatiaľ pomôcť preventívne užívanie bežných probiotík rešpektujúcich vek a zloženie mikroflóry Vašej dcérky, probiotík Infants Dophilus.

 

Napriek tomu chcem upozorniť a zdôrazniť, že urologické problémy u takýchto maličkých detí môžu byť príznakom vážnej zrdavotnej komplikácie a preto je konzultácia s lekárom a prípadná liečba nutná. Probiotiká Dophilus sú vhodnou podporou pri liečbe ako aj vhodnou prevenciou pred opakovaním zdravotných problémov. Jednoznačne nenahrádzajú liečbu závažných zdravotných stavov.